Інформація
Пошук

Промислові колеса

Оберіть підкатегорію
Промислові колеса

Колеса для візків промислові — це найширша, споживана група витратних запасних частин, які використовуються в багатьох промислових сферах і є головною основою конструкції вантажних візків та внутрішньозаводського транспортного устаткування.

Промислові колеса встановлюються на осі платформних візків, магазинних тачок, на контейнер легкої, стандартної і підвищеної вантажопідйомності, вишки тури, будівельні ліси, верстати, а також на вантажне складське, будівельне, торгове, медичне, комунальне, сільськогосподарське обладнання, стелажі. Служать точками опори, беруть на себе високі навантаження, експлуатуються в приміщенні і на вулиці, де переважають такі чинники як: температурний дисбаланс, пухка, нерівна поверхня, погода. Виходячи з таких всіляких умов, опорні колеса піддаються зносу в процесі використання, що призводить до частої заміни.

У каталозі нашого інтернет-магазину, ви знайдете безліч апаратних коліс для візків на стандартній чорній гумі, великовантажні, посилені (для транспортування важких вантажів), термостійкі з чавуну для використання в пекарнях. Продаємо колеса для візків оптом, в роздріб, на продукцію надаємо гарантію.

Вибір правильних роликових коліс для візків

Щоб вибрати правильні ролики та колеса, необхідно враховувати безліч чинників. Ось кілька моментів, які ви можете розглянути:

 • Необхідна загальна вантажопідйомність — бажано рівномірне навантаження.
 • Можливий вплив пошкодження, наприклад, зіткнення з бордюром, якщо колесо вдариться об перешкоду під кутом більше 20 градусів, це може привести до пошкодження.
 • Стан покриття для підлоги (багато моделей експлуатуються тільки по рівній поверхні).
 • Промислове застосування може вплинути на ваш вибір режиму роботи, наприклад, для великої вантажопідйомності будуть потрібні посилені колеса.
 • Тип колеса: чим жорсткіше колесо, тим менше опір коченню.
 • Температура навколишнього середовища, в якій будуть експлуатуватися поворотні колеса, можуть знадобитися спеціальні високотемпературні колеса.
 • Яка погода або навколишнє середовище будуть впливати, наприклад, якщо волога, вам можуть знадобитися рішення з нержавіючої сталі.
 • Очікуваний життєвий цикл.

Типи колесиків для візків

 • Гумові колеса (з гумовою ошиновкой) вважаються більш дешевими та універсальними. Хороші тим, що еластичний гумовий обід блокує утворюються вібрації при наїзді на перешкоди. Витримують температурний режим від -20 до +50 С. Гумові колеса, як правило, не залишають слідів, добре амортизують і безшумні. Вони міцні та довговічні, експлуатуватися всередині складської, промислової будівлі і за її межами. Хороша стійкість до порізів, але недолік в тому, що гума швидко стирається. Виготовляються з типом основи (нержавіюча сталь, алюміній, чавун).

 • Поліуретанові колеса. Поліуретан відомий як дуже міцний матеріал. Такі опори є відмінним рішенням для багатьох галузей промисловості, оскільки вони довговічні, не ламаються, не бояться дії агресивного середовища, доступні за ціною і універсальні. Такі ролики виготовляються з різним сердечником (поліамід, сталь, чавун). Експлуатуються як по рівному, так і поганої якості покриттю.

  Однак дані колісні комплектуючі не підходять для високотемпературних застосувань, так як їх довговічність значно знизиться (не витримають температури вище 230 градусів).

 • Промислові колеса для візків
 • Нейлонові колеса десятиліттями використовувалися в промисловості і, зокрема, при транспортуванні матеріалів. Такий тип коліс міцний, вони зазвичай не залишають слідів. Створені для роботи в умовах агресивного середовища, найменше схильні до деформації, мають найнижчий опір коченню при перевезеннях вантажів, але дуже вимогливі до покриття. Використовуються на твердій, гладкій поверхні.

 • Чавунні колеса — це відмінні поворотні колеса для важких умов експлуатації. Колеса з чавуну чудово підходять для промислових середовищ, так як мають дуже високу вантажопідйомністю. Вони також можуть витримувати екстремальні температури (від -30 до 300 градусів), коли не використовуються шини.

 • Алюмінієві колеса. Ідеальний тип поверхні: використання в хлібопекарських печах, коптильнях та інших середовищах з екстремальними температурами.

  Однак варто зазначити, що вони мають дещо меншу вантажопідйомність в порівнянні з чавунними колесами.

 • Сталеві колеса мають гумовий контактний шар з протектором для кращого зчеплення з дорогою. Мають довгий термін служби завдяки своїй міцності, можуть витримувати велику вагу.

Робоче навантаження (вантажопідйомність)

Вантажопідйомність — це важливий фактор, який вплине як на колеса, так і на їх роботу. Якщо вантажопідйомність не дотримуватися, колісна опора може деформуватися або зламатися. Тому щоб роботи виконувалися успішно, все повинно бути правильно розраховано та відповідати заявленим характеристикам.

Промислові ролики і колеса діляться на такі типи за вантажопідйомністю:

 • Полегшені (до 200 кг).
 • Посилені (до 400 кг).
 • Великовантажні (до 1000 кг).
 • Важкі або надпотужні (до 7000 кг).

Щоб правильно розрахувати вантажопідйомність, при обчисленні потрібно до вантажу з вагою, додати вагу транспортного вантажного пристрою і розділити отриману цифру на кількість коліс з мінусом одного. Наприклад, на Вашому візку 4-ри колеса, в розрахунок беремо тільки три. При обчисленні враховуйте, що на нерівній місцевості або розбитій підлозі одне коліщатко може перебувати в підвішеному стані, і все навантаження ляже на решту.

Підшипники на колеса для візків

Ступиці промислових коліс можуть бути сталевими, чавунними або поліамідними. У них встановлюються підшипники трьох типів:

 • Ковзання — для легких і малих вантажів. Простий і довговічний, не вимагає обслуговування, стійкий до температур і агресивного середовища, витримує удари, але з великим опором коченню.
 • Кульковий — для високих навантажень, з мінімальним опором коченню.
 • Роликовий (голчастий) — хороший при інтенсивній експлуатації. Такий підшипник більш поширений і застосовується практично у всіх типах коліс. Складається з пластикової обойми зі стрижнями, змазаними маслом. Підходять для високих навантажень, тому що навантаження розподіляється по підшипнику.

У чому різниця між поворотними та фіксованими колесами?

Кріплення може здійснюватися із застосуванням майданчики, кронштейна (поворотного або неповоротного) і бути зовсім без нього.

 • Поворотні ролики — забезпечують керованість та велику маневреність візка. Це тому, що вони обертаються навколо осі на 360 градусів і можуть швидко змінювати напрямок.
 • Нерухомий ролик — це колесо, яке закріплене на кронштейні з фіксованим напрямком. Вони не справляються, але можуть переміщувати вантажі по прямій, вперед і назад.

Поворотні та фіксовані ролики часто використовуються в комбінації, щоб дозволити візку переміщатися легко і з більшим ступенем керованості. Ви можете вибрати комбінацію поворотних і жорстких коліщаток — особливо якщо вам потрібно змінювати напрямок, так і плавно рухатися вперед і назад. Це можливо за рахунок наявності одного типу на кожному кінці візка.

Як поворотні, так і фіксовані колеса для важких умов експлуатації можуть бути оснащені гальмівним механізмом. Гальмо служить для фіксації і утримує пересувний пристрій в нерухомому положенні.

Гальмівна система ділиться на:

 • Одинарне гальмо — блокує обертання колеса.
 • Подвійне гальмо — блокує обертання і поворотний рух.

Зустрічаються і спеціальні кронштейни на колесах, які дають можливість переміщення візків по сходах — потрійні. Радимо для ручних компактних тачок використовувати моделі коліс без кронштейнів, а для іншого обладнання — з кронштейнами.

Ну і наостанок згадаємо про діаметр. Колеса великого діаметру будуть відмінним помічником і значно зменшать прикладання зусиль в подоланні різних невеликих перешкод, що зустрічаються на шляху експлуатуючого завантаженого візка. Діаметр впливає на стійкість. Тому якщо у Вас в складському приміщенні на дорозі багато порогів, ямок і різних дефектів, то радимо розглянути цей варіант.

Перевага покупки промислових коліс для візка в «Компанія Мірмекс»

З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що правильно підібрати промислові ролики та поворотні колеса для візків — це кропітке завдання. Тому якщо виникли складнощі, кваліфіковані менеджери компанії «Мірмекс», завжди готові допомогти.

З нашого великого асортименту, підберуть саме ту позицію, яка відповідає вашим вимогам за технічними і експлуатаційними характеристиками. Дадуть чесну та правильну раду.

«Компанія Мірмекс» пропонує купити колеса для візків високої якості, за низькою ціною з доставкою в місто Харків, Київ, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Львів, Суми, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Волинь, Чернівці, Черкаси, Вінниця, Дніпро, Кіровоград , Тернопіль, Житомир, Хмельницький, Краматорськ і по всій Україні.

Ми довгі роки співпрацюємо безпосередньо з виробником, тому впевнені в якості нашого товару і можемо запропонувати вам гарантію, привабливо низькі ціни (у нас поворотні колеса для візків та ролики для складування можна купити вигідніше і дешевше в порівнянні з іншими постачальниками), знижки, наявність товару на складі, швидка доставка. Якщо Ви житель Харкова, забрати колеса для візків можете з нашого складу самостійно. Бажаємо хороших покупок!