Промислові колеса
Колеса для візків промислові — це найширша, споживана група витратних запасних частин, які використовуються в багатьох промислових сферах і є головною основою конструкції вантажних візків та внутрішньозаводського транспортного устаткування.
Промислові колеса встановлюються на осі платформних візків, магазинних тачок, на контейнер легкої, стандартної і підвищеної вантажопідйомності, вишки тури, будівельні ліси, верстати, а також на вантажне складське, будівельне, торгове, медичне, комунальне, сільськогосподарське обладнання, стелажі. Служать точками опори, беруть на себе високі навантаження, експлуатуються в приміщенні і на вулиці, де переважають такі чинники як: температурний дисбаланс, пухка, нерівна поверхня, погода. Виходячи з таких всіляких умов, опорні колеса піддаються зносу в процесі використання, що призводить до частої заміни.
У каталозі нашого інтернет-магазину, ви знайдете безліч апаратних коліс для візків на стандартній чорній гумі, великовантажні, посилені (для транспортування важких вантажів), термостійкі з чавуну для використання в пекарнях. Продаємо колеса для візків оптом, в роздріб, на продукцію надаємо гарантію.
Вибір правильних роликових коліс для візків
Щоб вибрати правильні ролики та колеса, необхідно враховувати безліч чинників. Ось кілька моментів, які ви можете розглянути:
- Необхідна загальна вантажопідйомність — бажано рівномірне навантаження.
- Можливий вплив пошкодження, наприклад, зіткнення з бордюром, якщо колесо вдариться об перешкоду під кутом більше 20 градусів, це може привести до пошкодження.
- Стан покриття для підлоги (багато моделей експлуатуються тільки по рівній поверхні).
- Промислове застосування може вплинути на ваш вибір режиму роботи, наприклад, для великої вантажопідйомності будуть потрібні посилені колеса.
- Тип колеса: чим жорсткіше колесо, тим менше опір коченню.
- Температура навколишнього середовища, в якій будуть експлуатуватися поворотні колеса, можуть знадобитися спеціальні високотемпературні колеса.
- Яка погода або навколишнє середовище будуть впливати, наприклад, якщо волога, вам можуть знадобитися рішення з нержавіючої сталі.
- Очікуваний життєвий цикл.
Типи колесиків для візків
Гумові колеса (з гумовою ошиновкой) вважаються більш дешевими та універсальними. Хороші тим, що еластичний гумовий обід блокує утворюються вібрації при наїзді на перешкоди. Витримують температурний режим від -20 до +50 С. Гумові колеса, як правило, не залишають слідів, добре амортизують і безшумні. Вони міцні та довговічні, експлуатуватися всередині складської, промислової будівлі і за її межами. Хороша стійкість до порізів, але недолік в тому, що гума швидко стирається. Виготовляються з типом основи (нержавіюча сталь, алюміній, чавун).
Поліуретанові колеса. Поліуретан відомий як дуже міцний матеріал. Такі опори є відмінним рішенням для багатьох галузей промисловості, оскільки вони довговічні, не ламаються, не бояться дії агресивного середовища, доступні за ціною і універсальні. Такі ролики виготовляються з різним сердечником (поліамід, сталь, чавун). Експлуатуються як по рівному, так і поганої якості покриттю.
Однак дані колісні комплектуючі не підходять для високотемпературних застосувань, так як їх довговічність значно знизиться (не витримають температури вище 230 градусів).
Нейлонові колеса десятиліттями використовувалися в промисловості і, зокрема, при транспортуванні матеріалів. Такий тип коліс міцний, вони зазвичай не залишають слідів. Створені для роботи в умовах агресивного середовища, найменше схильні до деформації, мають найнижчий опір коченню при перевезеннях вантажів, але дуже вимогливі до покриття. Використовуються на твердій, гладкій поверхні.
Чавунні колеса — це відмінні поворотні колеса для важких умов експлуатації. Колеса з чавуну чудово підходять для промислових середовищ, так як мають дуже високу вантажопідйомністю. Вони також можуть витримувати екстремальні температури (від -30 до 300 градусів), коли не використовуються шини.
Алюмінієві колеса. Ідеальний тип поверхні: використання в хлібопекарських печах, коптильнях та інших середовищах з екстремальними температурами.
Однак варто зазначити, що вони мають дещо меншу вантажопідйомність в порівнянні з чавунними колесами.
Сталеві колеса мають гумовий контактний шар з протектором для кращого зчеплення з дорогою. Мають довгий термін служби завдяки своїй міцності, можуть витримувати велику вагу.
Робоче навантаження (вантажопідйомність)
Вантажопідйомність — це важливий фактор, який вплине як на колеса, так і на їх роботу. Якщо вантажопідйомність не дотримуватися, колісна опора може деформуватися або зламатися. Тому щоб роботи виконувалися успішно, все повинно бути правильно розраховано та відповідати заявленим характеристикам.
Промислові ролики і колеса діляться на такі типи за вантажопідйомністю:
- Полегшені (до 200 кг).
- Посилені (до 400 кг).
- Великовантажні (до 1000 кг).
- Важкі або надпотужні (до 7000 кг).
Щоб правильно розрахувати вантажопідйомність, при обчисленні потрібно до вантажу з вагою, додати вагу транспортного вантажного пристрою і розділити отриману цифру на кількість коліс з мінусом одного. Наприклад, на Вашому візку 4-ри колеса, в розрахунок беремо тільки три. При обчисленні враховуйте, що на нерівній місцевості або розбитій підлозі одне коліщатко може перебувати в підвішеному стані, і все навантаження ляже на решту.
Підшипники на колеса для візків
Ступиці промислових коліс можуть бути сталевими, чавунними або поліамідними. У них встановлюються підшипники трьох типів:
- Ковзання — для легких і малих вантажів. Простий і довговічний, не вимагає обслуговування, стійкий до температур і агресивного середовища, витримує удари, але з великим опором коченню.
- Кульковий — для високих навантажень, з мінімальним опором коченню.
- Роликовий (голчастий) — хороший при інтенсивній експлуатації. Такий підшипник більш поширений і застосовується практично у всіх типах коліс. Складається з пластикової обойми зі стрижнями, змазаними маслом. Підходять для високих навантажень, тому що навантаження розподіляється по підшипнику.
У чому різниця між поворотними та фіксованими колесами?
Кріплення може здійснюватися із застосуванням майданчики, кронштейна (поворотного або неповоротного) і бути зовсім без нього.
- Поворотні ролики — забезпечують керованість та велику маневреність візка. Це тому, що вони обертаються навколо осі на 360 градусів і можуть швидко змінювати напрямок.
- Нерухомий ролик — це колесо, яке закріплене на кронштейні з фіксованим напрямком. Вони не справляються, але можуть переміщувати вантажі по прямій, вперед і назад.
Поворотні та фіксовані ролики часто використовуються в комбінації, щоб дозволити візку переміщатися легко і з більшим ступенем керованості. Ви можете вибрати комбінацію поворотних і жорстких коліщаток — особливо якщо вам потрібно змінювати напрямок, так і плавно рухатися вперед і назад. Це можливо за рахунок наявності одного типу на кожному кінці візка.
Як поворотні, так і фіксовані колеса для важких умов експлуатації можуть бути оснащені гальмівним механізмом. Гальмо служить для фіксації і утримує пересувний пристрій в нерухомому положенні.
Гальмівна система ділиться на:
- Одинарне гальмо — блокує обертання колеса.
- Подвійне гальмо — блокує обертання і поворотний рух.
Зустрічаються і спеціальні кронштейни на колесах, які дають можливість переміщення візків по сходах — потрійні. Радимо для ручних компактних тачок використовувати моделі коліс без кронштейнів, а для іншого обладнання — з кронштейнами.
Ну і наостанок згадаємо про діаметр. Колеса великого діаметру будуть відмінним помічником і значно зменшать прикладання зусиль в подоланні різних невеликих перешкод, що зустрічаються на шляху експлуатуючого завантаженого візка. Діаметр впливає на стійкість. Тому якщо у Вас в складському приміщенні на дорозі багато порогів, ямок і різних дефектів, то радимо розглянути цей варіант.
Перевага покупки промислових коліс для візка в «Компанія Мірмекс»
З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що правильно підібрати промислові ролики та поворотні колеса для візків — це кропітке завдання. Тому якщо виникли складнощі, кваліфіковані менеджери компанії «Мірмекс», завжди готові допомогти.
З нашого великого асортименту, підберуть саме ту позицію, яка відповідає вашим вимогам за технічними і експлуатаційними характеристиками. Дадуть чесну та правильну раду.
«Компанія Мірмекс» пропонує купити колеса для візків високої якості, за низькою ціною з доставкою в місто Харків, Київ, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Львів, Суми, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Волинь, Чернівці, Черкаси, Вінниця, Дніпро, Кіровоград , Тернопіль, Житомир, Хмельницький, Краматорськ і по всій Україні.
Ми довгі роки співпрацюємо безпосередньо з виробником, тому впевнені в якості нашого товару і можемо запропонувати вам гарантію, привабливо низькі ціни (у нас поворотні колеса для візків та ролики для складування можна купити вигідніше і дешевше в порівнянні з іншими постачальниками), знижки, наявність товару на складі, швидка доставка. Якщо Ви житель Харкова, забрати колеса для візків можете з нашого складу самостійно. Бажаємо хороших покупок!