Інформація
Пошук

Покришки (шини) для мотоблоків, мотокультиваторів

Гума Ø415 на мотоблок 4.00-8P/GT-10PR
Код: 100004360

790 грн

Покришка Ø515 для мотоблока 5.00-10P/GT-8/10PR
Код: 100003850

1 076 грн

Покришка Ø620 на мотоблок 6.00-13P/HQ-8PR
Код: 100003828

1 694 грн

Гума Ø410 на мотоблок 4.00-8P/GT-6PR
Код: 100004132

0 грн

Гума Ø415 всесезонна 4.00-8P/GT-4PR
Код: 100003005

0 грн

Гума Ø570 з камерою 5.00-12P/HQ-6PR
Код: 100003335

0 грн

Гума Ø615 з камерою 6.00-12P/GT-6PR
Код: 100004133

0 грн

Гума Ø620 на сталевий диск 6.00-12P/GT-8/10PR
Код: 100003008

0 грн

Гума Ø620 пневматична 6.00-12P/HQ-10PR
Код: 100003252

0 грн

Покришка Ø415 для мотоблока 4.00-8P/HQ-10PR
Код: 100003541

0 грн

Покришка Ø415 пневматична 4.00-8P/GT2-6PR
Код: 100003332

0 грн

Покришка Ø475 на сталевий диск 4.00-10P/GT-10PR
Код: 100004271

0 грн

Покришка Ø475 на сталевий диск 4.00-10P/HQ-8/10PR
Код: 100003481

0 грн

Покришка Ø510 на сталевий диск 5.00-10P/HQ-10PR
Код: 100004239

0 грн

Покришка Ø570 для мотоблока 5.00-12P/GT-6/8PR
Код: 100003007

0 грн

Показано з 1 по 15 із 24 (всього сторінок: 2)

Покришки (шини) для мотоблоків, мотокультиваторів

Покришки для кожної сільськогосподарської техніки є вкрай важливою деталлю, без якої не зможе почати роботу трактор або мотоблок. Вони забезпечують тягове зусилля та допомогу польовому культиватору, а також призначені для ефективного переміщення сільськогосподарського знаряддя по пухкому грунті.

Шина — це гума, яка вдягається на обід колес, та доповнюється металевими і армуючими елементами. Вона забезпечує надійний контакт техніки з асфальтом і землею.

Покришки для мотоблоків і культиваторів володіють відмітними характеристиками і особливостями. Для успішного проведення різних робіт, підбирається певний тип гуми, наприклад, для важких робіт таких як оранка грунту, викопування картоплі тощо, потрібно масивна гума з глибоким і агресивним протектором. Для простих робіт рекомендується використовувати менш масивні і більш маневрені моделі.

«Компанія Мірмекс» пропонує великий каталог покришок на міні-трактор, мотоблок, культиватор, які відрізняються висотою профілю, глибиною і малюнком протектора, діаметром, типом гуми. Вся наша продукція високої якості, по дивно за невисокою ціною на ринку України, яка допоможе виконати різного роду сільгосп роботи швидко і якісно.

Вибір покришки для сільськогосподарської техніки

Гума має вирішальне значення для ефективності вашого трактора і впливає на безліч факторів, включаючи несучє навантаження, ущільнення грунту, потужність. Правильний вибір, дозволить вам максимально ефективно використовувати господарську техніку, скоротити витрату палива і підтримувати землю в хорошому стані.

Перед покупкою, ми радимо в першу чергу визначитися на якому грунті і які завдання буде виконувати техніка. Виходячи з покриття, шини мотоблока можна розділити на три типи:

 • Пневматичні — це самий універсальний тип, який дозволяє мотоблоку працювати по твердому, пухкому грунті і асфальту.
 • Суцільнолиті — ця гума ідеально підійде для роботи мотокультиватора з жорстким, кам'янистим грунтом.
 • Металеві — забезпечать прохідність пристрою на будь-якому грунті.

При виборі покришки на мотоблочну техніку дивіться на:

 • Маркування. На кожній покришці надруковані, здавалося б, випадкові числа і букви, але ці числа не випадкові. Вони розкажуть все, що вам потрібно знати про її анатомію. Вкажуть на зовнішній діаметр, ширину та розмір. Дивіться, щоб розмір на виробі, який буде на маркуванні, збігався з габаритами колеса.
 • Малюнок протектора — гума з агресивним протектором ялинка, створена для м'яких полів і пухкого бруду. Вузька конструкція надає хороше зчеплення з дорогою, а великий опуклий протектор врізається в м'яку поверхню, забезпечуючи максимальне зчеплення з дорогою. Така шина рекомендується для роботи на снігу, бруду та загального використання в сільському господарстві. Чим складніше місцевість, в якій буде використовуватися мотоблок, тим агресивніше повинен бути малюнок на колесі.

Природно не варто ще забувати звертати увагу на її якість і надійність від яких залежать терміни виконання роботи ну і звичайно Ваша безпека.

Особливості гуми для мотоблоків і культиваторів:

 • Колеса для мотоблоків відрізняються розмірами і висотою профілю. Існують низькопрофільні покришки, зовнішній діаметр яких нижче ніж у повно профільних. На низькопрофільних шинах сам мотоблок буде нижче, відповідно агротехнічний просвіт менше, висота над рядком менше. Тому якщо потрібно щоб техніка змогла піднятися над грядками, потрібно купувати великі повно профільні покришки. Також великий діаметр потрібен, щоб техніка впевнено долала перешкоди і нерівності.
 • Ширина. Ширші покришки забезпечують більшу тягу і прохідність на піщаному або глинистому грунті. Чим більше поверхня гуми стикається з землею, тим більше зчеплення. Вони не грузнуть і не закопуються в розпушеному грунті. Ширша шина важче, вимагає більше кінських сил для повороту і більш сприйнятлива до порізів. Вузькі шини призначені для установки на техніку, яка пересувається по міжряддях.
 • Вантажопідйомність. У кожного трактора є загальна вантажопідйомність, яка включає номінальне навантаження на вісь, колесо і гуму. Це визначає максимальну несучу здатність будь-якого використовуваного вами компонента, що робить його важливою деталлю, яку необхідно враховувати. Коли ви почнете шукати покришки, ви зможете знайти номер індексу навантаження на зовнішньому краї самої шини.
 • Стиль. Всі шини виготовляються одним з двох способів: радіальним або діагональним. Ці два стилі розрізняються декількома способами:

  Діагональні шини, як правило, менш дорогі, з міцними боковинами, які можуть протистояти пошкоджень від більшості речей на землі, таких як камені і гілки. Це робить їх більш широко використовуваними, ніж радіальні шини, які дорожчі.

  Проте у радіальних шин багато переваг, включаючи більш тривалий термін служби протектора і велику потенційну паливну економічність, оскільки вони можуть працювати при більш низькому тиску повітря, що також збільшує тягу. Крім того, вони більш довговічні на асфальті і менше ущільнюють грунт, забезпечуючи при цьому більш комфортну їзду для користувача.

 • Наявність камери. Всі шини трактора або камерні, або безкамерні. Камери знаходяться всередині шин і звичайно потрібні, коли їй потрібен рідкий баласт, що визначається самою покришкою і вашим особистим перевагам. Безкамерні шин як правило, служать довше і їх легше ремонтувати — при проколі камерної шини вам необхідно зняти і розібрати її, щоб відремонтувати камеру і саму шину. Рішення вибрати камерний або безкамерний тип — особиста справа кожного.

«Компанія Мірмекс» допоможе з вибором тракторних покришок

Покришка мотоблока

Встановивши правильно підібрані шини на мотоблок, культиватор або міні-трактор, ви відчуєте значне підвищення продуктивності в обробці сільгоспугідь і індивідуальних ділянок. Це відбувається за рахунок точного управління технікою, швидкого пересування по розпушеному грунті і впевненого подолання перешкод, що зустрічаються на шляху.

Найвигідніший, швидкий і зручний спосіб купити шини для мотоблока в Україні — замовити їх в компанії «Мірмекс». Ми поставляємо запасні частини і комплектуючі до сільськогосподарських машин і складської техніки. У каталозі товарів — великий вибір покришок до мотоблоків різних марок і моделей, що користуються популярністю серед українських фермерів і власників присадибних ділянок.

З повним асортиментом продукції можна ознайомитися в офісі в Харкові і на сайті. В інтернет-магазині до кожної моделі шин для мотоблоків і культиваторів є докладний опис з цінами, розмірами і технічними характеристиками. Тому вибрати і купити покришки на мотоблок або міні-трактор — справа кількох хвилин. Якщо потрібна допомога в підборі товарів, просто задайте питання менеджерам інтернет-магазину. Ми допоможемо знайти модель, яка підходить до вашої техніки, і надамо всю інформацію, необхідну для вибору і покупки гуми. Наші телефони:

 • +38 (057) 755-63-02;
 • +38 (057) 756-66-28.

Вигідні ціни на гуму для мотоблоків - не єдиний аргумент на користь співпраці з інтернет-магазином «Мірмекс». Ми забезпечуємо якісний сервіс і робимо все можливе, щоб клієнти отримували замовлені покришки для мотоблоків або інші комплектуючі в цілості й схоронності, в найкоротші терміни.

 • Відвантажуємо замовлення зі складу в Харкові. Всі товари, які ви бачите на сайті, є в наявності.
 • Відправляємо вантажі день в день в місто Київ, Полтава, Суми, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житомир, Хмельницький, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кіровоград, Львів, Волинь, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Закарпаття, Краматорськ і усі регіони України. Замовивши покришки (шини) на мотоблок або культиватор сьогодні, вже завтра ви зможете отримати їх в офісі вантажоперевізника в вашому місті.
 • Доставляємо замовлення за допомогою надійних транспортних компаній. Пошкодження або втрата товару в процесі транспортування практично виключені.