Інформація
Пошук

Ножичний візок

Ножичний візок CBY-HL 1.5Тx1150x540 (Серія К4)
Код: 100002905

0 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Ножичний візок

Гідравлічний вилочний підйомник ножичного типу або, як ще кажуть, рокла з ножичним підйомом — призначена для транспортування палет на складах і є незамінний при будь-яких вантажно-розвантажувальних роботах. Пристрої з підйомом вил мають просту конструкцію, маневрені, надійні і невибагливі в експлуатації. Виходячи з усіх позитивних якостей, якими володіє ножична техніка, ціна на даний пристрій найбільш доступна в порівнянні з іншими підйомниками.

Гідравлічна рохля обладнана механізмом ножичного підйому – це версія стандартного гідравлічного воза, але більш сучасна. Щоб процес експлуатації був максимально надійним та комфортним, виробники вдосконалили стандартні гідравлічні візки. І дійсно, тепер без цього обладнання не може обходиться практично жодна організація, де відбуваються вантажно-розвантажувальні роботи.

Застосування візка з ножичним підйомом

Гідравлічні візки з ножичним підйомом купують для перевезення піддонів, палет, вантажу та підйому на висоти. Робоча висота вил ножничної рохлі, 800 - 1000 мм. При цьому ножичний візок зберігає вантажопідйомність від 1000 кг, до 1500 кг і ширину. Зустрічаються ножичні рокли для здійснення підйомів вантажів на відстань, що перевищують висоту підйому типових гідравлічних пристроїв.

Щоб керувати платформо-ножичними візками, спеціальні навички не потрібні – вони дуже зрозумілі. Дане обладнання запускається завдяки ручному підйому. Якість, надійність та безпека ножичних опор, забезпечують автоматичну постановку візка на гальмо в процесі підйому вил.

Для безпечної роботи, візки гідравлічні з ножичним підйомом мають автоматичне блокування системи. Наприклад, якщо вила підняті, то спрацьовує блокування, яке запобігає пересування механізму, що забезпечує безпеку оператору.

Рішення купити роклу ручну, оснащену ножичним підйомним механізмом, є правильним тому це гарантовано забезпечить Вам надійне управління товарами в процесі транспортування, навантаження і розвантаження, з якими доводиться працювати на робочій висоті з оптимальними показниками.

Переваги покупки ножичної рохлі в «Компанії Мірмекс»

Компанія Мірмекс пропонує купити Вам високоякісний гідравлічний ножичний візок для переміщень вантажів в ручну, за доступною ціною у Харкові та Україні. Ми продаємо як в роздріб, так і оптом, видаємо гарантію і надаємо сервісне обслуговування.

Зробити покупку в нашому інтернет-магазині дуже просто, можна оформити замовлення через корзину, швидке замовлення або просто зателефонувати нам за номерами телефонів вказаними на сайті. Наші кваліфіковані менеджери нададуть точну і детальну інформацію про продукт і дадуть відповідь на питання, що цікавлять. Тому сміливо телефонуйте!

Здійснюємо доставку в Київ, Харків, Одесу, Суми, Полтаву, Чернігів, Дніпро, Херсон, Волинь, Тернопіль, Житомир, Хмельницький, Миколаїв, Полтаву, Львів, Запоріжжя, Чернівці, Івано-Франківськ та інші регіони України, жителі Харкова можуть забрати товар самі з нашого складу. Хороших Вам покупок!