Інформація
Пошук

Сервіс та ремонт

Сервіс та ремонт складської техніки

Співпраця з компанією «Мірмекс» не закінчується на продажу складського обладнання та відвантаження товару зі складу. Ми надаємо повний комплекс послуг з технічного обслуговування і ремонту гідравлічних підйомників, транспортних візків та штабелерів, необхідних для відновлення працездатності і утримання техніки в справному стані.

Ремонт складського обладнання в компанії «Мірмекс» – це гарантія швидкого, якісного та недорогого відновлення працездатності техніки:

  • Компанія «Мірмекс» – постачальник запасних частин та комплектуючих до вантажно-розвантажувального обладнання. На складі є в наявності всі деталі, необхідні для ремонтних і сервісних операцій. Ремонт візків, штабелерів та підйомників виконується в найкоротші терміни – від 15 хвилин до 1 доби, в залежності від складності та обсягу робіт.
  • У відділі ремонту та сервісу працюють технічно грамотні майстри. Їх досвід і навички гарантують високу якість ремонту складської техніки.
  • Компанія надає гарантію на всі виконані роботи та встановлені комплектуючі. Після ремонту і ТО у паспорті товару проставляються відповідні відмітки. У разі поломки замінених деталей внаслідок дефекту протягом гарантійного терміну ми безкоштовно усунемо несправності.

У сервісному центрі «Мірмекс» виконуються всі види робіт по рохлям: від планового обслуговування до повної заміни всіх деталей і вузлів, що виробили свій ресурс. Наші майстри швидко і якісно здійснюють:

  • ремонт гідравлічного обладнення: заміна манжет, ущільнень та пошкоджених патрубків, налаштування роботи гідравліки, регулювання роботи клапанів і розподільників, ремонт та заміна гідровузла рохлі, заміна масла в системі;
  • ремонт механіки: заміна зношених елементів ходової частини (колес та роликів), рихтувальні роботи, усунення механічних пошкоджень.

Ремонт «рокли» та інших видів складського обладнання виконується тільки після діагностики, необхідної для визначення дефектів і складання списку деталей, що підлягають заміні. Перелік робіт, кількість запасних частин і вартість послуг узгоджуються з клієнтом.

Своєчасне технічне обслуговування та якісний ремонт гідравлічних візків, виконаний кваліфікованими майстрами за технологічними картами виробників техніки, продовжують термін служби обладнання і економлять кошти. Після ремонту «рокли», штабелери та підйомники:

  • працюють як нові;
  • менше простоюють через поломки та несправності;
  • рідше потребують обслуговуванні.

Компанія «Мірмекс» прагне надавати якісні послуги за розумними цінами. Тому ремонт підйомників, штабелерів і візків в нашому сервісному центрі по кишені не тільки великим організаціям, які оперують великими парками складської техніки, а й підприємцям та приватним особам, які бажають заощадити.

Майстерня з обслуговування та ремонту «рокл» знаходиться в Харкові, Салтівське Шосе, 43 (територія заводу-да "Поршень"), в'їзд з провулка Білостоцький. Зручне розташування і наявність під'їзду для автомобільного транспорту дозволяють без проблем доставити техніку в сервісний центр. Допомога при розвантаженні і навантаженні складського обладнання в кузов авто - безкоштовна. Якщо вам незручно добиратися або ніде найняти автомобіль, щоб здати в ремонт штабелер або гідравлічний візок, ми можемо забрати техніку власним транспортом і пізніше привезти її назад. За індивідуальним погодженням можливий виїзд на територію замовника для проведення ремонтних робіт або сервісного обслуговування.

Щоб узгодити дату і час, телефонуйте до відділу ремонту і сервісу компанії «Мірмекс» за телефонами:

  • +38 (067) 418-78-12;
  • +38 (095) 448-03-36.

У цій категорії немає товарів