Інформація
Пошук

Штабелери ручні і акумуляторні

Штабелер гідравлічний ручний CTY-D 1.0Т/1.6М (FIN, American)
Код: 100004829

20 737 грн

0 %
Акція
Штабелер гідравлічний акумуляторний CTD 1.5Т/3.0М
Код: 100000727

104 615 грн 104 615 грн

6 %
Акція
Штабелер гідравлічний ручний CTY-E 2.0Т/1.6М (FIN, American)
Код: 100004451

31 800 грн 33 796 грн

Штабелер навантажувальний ручний Hunlift SYC-2016 2.0Т/1.6М
Код: 100004412

34 911 грн

Штабелер ручний гідравлічний Hunlift SYC-1516 1.5Т/1.6М
Код: 100004411

31 913 грн

Штабелер гідравлічний електричний Hunlift DYC-1530 1.5Т/3М
Код: 100004413

0 грн

Штабелер гідравлічний ручний CTY-D 1.0Т/1.6м
Код: 100002909

0 грн

Штабелер гідравлічний ручний CTY-D 2.0Т/1.6М
Код: 100002908

0 грн

Штабелер гідравлічний ручний CTY-E 1.5Т/1.6М
Код: 100000728

0 грн

Штабелер гідравлічний ручний CTY-E 2.0Т/1.6М (EUR, FIN, American)
Код: 100000729

0 грн

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)

Штабелери ручні і акумуляторні

Штабелер – це один з видів складської техніки, що застосовується для проведення вантажно-розвантажувальних робіт, переміщення і штабелювання палетованих вантажів на складі. Їх головне завдання полягає у швидкій, а головне легкому транспортуванні вантажів, підйомі і установці їх один на одного (штабелями).

Гідравлічні та ручні (тип лебідки) штабелери для піддонів ідеально підходять для підйому і опускання вантажів до 5000 кг (5 тонн), більшість складських штабелерів укомплектовані вилками і діють аналогічно вилковим навантажувачам.

Складські штабелери для піддонів – це крок вперед в порівнянні з традиційним візком для піддонів, вони знімають навантаження з підйому піддонів, а також їх переміщення. Являють собою економічну альтернативу вилковим навантажувачам через їх менший розмір і ваги можуть використовуватися в невеликих приміщеннях. Ідеально підходять для складських приміщень і легкої промисловості.

Така вантажна техніка як штабелер, займає особливе місце серед запропонованих видів вантажно-пересувних агрегатів на ринку України і не тільки.

ТОВ «Компанія Мірмекс» прямий постачальник штабелерів на ринок України. З нашого асортименту Ви зможете вибрати і купити навантажувач штабелер механічний ручного типу і акумуляторний (електричний) вантажопідйомністю 1000, 1500, 2000 кг. з висотою підйому 1600 мм, 2080 мм. Вони об'єднуються схожим принципом роботи, але і мають значні відмінності. Тому, щоб визначити відмінності і переваги кожної моделі, потрібно звернути увагу на технічну частину.

Види складських штабелеров та їх основні характеристики

Даний гідравлічний вантажопідйомний пристрій має просту конструкцію та простоту у використанні. За допомогою висувних вил, проводиться переміщення об'ємних вантажів в потрібну точку складського приміщення та підняття його на стелажі, які знаходяться на висоті в кілька ярусів.

Розглянемо докладніше типи навантажувачів гідравлічних підйомників:

Штабелер самохідний

  • Ручні гідравлічні штабелери – це найпростіший вид. За рахунок своєї простоти доступніший в ціні, не потребує палива та енергоносіїв, що робить його менш витратним і легко обслуговуємим. Переміщення такого ручного навантажувача штабелера проводиться ручним способом, а навантаження методом піднімання та опускання вантажів виконується гідравлічним підйомником, який запускається способом накачування держаком або ножною педаллю. Такий стелажний штабелер широко експлуатується на складах, де немає великого вантажного потоку.
  • Акумуляторні (електричні) штабелери – це відмінний пристрій для організацій, де переміщати вантажі ручною пересувною технікою складно, а для придбання самохідної, на даний момент немає коштів або великої необхідності. У штабелерах з електропідйомом суміщені ручний спосіб переміщення та електропривод підйому-опускання вантажних вил. Його варто купувати, якщо робочий режим на складі не дуже завантажений, а висота штабелювання велика. Також вузькопрохідні штабелери з електропідйомом будуть ідеальним помічником у вигляді допоміжної техніки.

Щоб підібрати оптимальну модель рокли штабелера, вам слід визначитися з його призначенням і умовами роботи. При виборі звертайте увагу на вантажопідйомність, висоту підйому, довжину та ширину вил, тип приводу. Якщо вибір буде розумним і відповідати всім вимогам, ви знайдете вірного помічника, який буде служити довго, збільшить продуктивність і полегшить роботу співробітникам.

Чому краще купити штабелер, а не роклу?

Штабелер складний

Вилковий штабелер – дуже важливий і необхідний механізм для будь-якого складу. Так, він вище в ціні ніж гідравлічний візок, але набагато могутніше, ширше по функціональності і здатний піднімати вантажі на різну висоту.

Для роботи зі штабелером, Вам не потрібні спеціальні навички і навчання на курсах. Він простий і надійний в використанні. Компактні габарити і хороша маневреність, дозволяють застосовувати вилочний штабелер на маленьких складах, вільно переміщувати через дверні прорізи.

«Компанія Мірмекс» виробляє прямі поставки складської техніки, а також завжди має в наявності необхідну кількість обладнання і запасних частин.

Широкий асортимент нашого магазину включає великий вибір гідравлічних механічних штабелеров різних розмірів, моделей, комплектації за привабливими цінами в Україні. Ми працюємо безпосередньо з виробником і впевнені в якості нашої продукції на яку даємо гарантію. За рахунок цього, готові Вам надати найбільш цікаві пропозиції.

У нашому інтернет-магазині купити таку вантажну техніку як штабелер можна проживаючи в місті Харків, Київ, Львів, Дніпро, Миколаїв, Луцьк, Житомир, Полтава, Суми, Чернігів, Хмельницький, Херсон, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці, Кіровоград, Черкаси, Вінниця, Запоріжжя, Волинь, Івано-Франківськ, Одеса, Краматорськ та інших регіонах України як оптом, так і в роздріб. Оперативно доставимо продукцію транспортною компанією: Нова Пошта, Делівері, Укрпошта, Міст Експрес і т.п.

У разі питань, що цікавлять, Ви можете розраховувати на повну інформаційну підтримку менеджерів компанії, а також на своєчасну доставку товару за вказаною адресою. Жителі Харкова можуть забрати товар з нашого складу самі. Працювати з нами завжди приємно і вигідно!