Інформація
Пошук

Колеса і ролики для гідравлічних візків та штабелерів

Оберіть підкатегорію
Колеса і ролики для гідравлічних візків та штабелерів

Ринок України багатий на вибір різних гідравлічних візків, штабелерівта іншої складскої техніки. Нам не важко зайти в інтернет і вибрати потрібну техніку. Проблеми виникають тоді, коли вона починає виходити з ладу.

Колесаролики для гідравлічних візків, рокли, штабелерів найбільш уразливі в процесі використання і на жаль часто ламаються, незважаючи на досить великий ресурс експлуатації. Цьому сприяє не якісне підлогове покриття або недбале ставлення працівників до техніки, або ж банально вироблений ресурс може привести до поломки в самий невідповідний момент. Про дане питанні бажано подбати завчасно, знайти компанію-партнера, який буде постачати Вам колісні комплектуючі для навантажувачів в короткі терміни, як то кажуть: «готуй санки влітку ...».

Якщо Ви вирішили придбати колеса та ролики для гідравлічної вантажопідйомної техніки, ціна не повинна бути вирішальним фактором при виборі. Обов'язково потрібно переконатися в тому, що Вам пропонують якісну продукцію.

В даний час, наша Компанія поставляє на ринок України дуже широкий асортимент змінних колес та роликів для рохлі, підйомників і штабелерів, які можна купити оптом та вроздріб.

Переваги та недоліки коліс для складської техніки

Вибір рульових і вилкових колес залежить від ціни, типу застосування, інтенсивності використання і поверхні, на якій буде експлуатуватися вантажний візок. Щоб мати поняття яке і для яких потреб варто купити, давайте розглянемо відміну кожного типу між собою. Одним словом з'ясуємо, що за що відповідає. Поїхали!

 • З поліуретану є найбільш універсальним видом. Вони мають досить високу зносостійкість та вантажопідйомність, завдяки цим якостям, успішно використовуються на складах з різним типом підлогового покриття, в тому числі на асфальтовому, а також добре себе проявляють на нерівній поверхні, де присутні поріжки, стики між плитами та тріщини.

  Даний тип роликів та коліс для гідравлічного обладнання комплектується якісними прецизійними шарикопідшипниками, завдяки такій комплектації робоче навантаження значно збільшується. Затребуваний цей тип комплектуючих тоді, коли дуже потрібен низький рівень шуму.

 • З алюмінію на гумовій шинці, відмінно долають різні перешкоди, мають плавний, малашумний і м'який хід, підходять для переміщення крихких вантажів і для будь-якого типу підлогового покриття (асфальт, грунт або металевий лист). Забезпечують хороше зчеплення на мокрій/слизькій підлозі. Також є антистатичною версією для мінімізації електростатичного розряду.

  Купити колеса для гідравлічних візків обгумовані не складе ніяких труднощів, так як на нашому складі завжди в наявності необхідна кількість, для задоволення Ваших потреб.

 • Колеса, ролики для рокли та штабелера
 • З поліаміду (нейлону) дуже добре протистоять агресивному середовищі і перепаду температур. Цей тип роликів та колес для гідравлічної рохлі і штабелерів переважно використовувати на рівних бетонних і наливних підлогах, на підприємствах харчової, скляної і хімічної промисловості.

  Даний тип комплектуючих володіє найменшим опором коченню, а при правильній експлуатації не вимагає догляду. Вони жорсткі і міцні, легко котяться по твердій рівній підлозі, кращий вибір для великого навантаження. Техніку з такими колесами легко перевозити, а на Вашому підлоговому покритті не буде видно слідів від колес.

ТОВ «Компанія Мірмекс» дає можливість купити колеса і ролики для рокли, рохлі, штабелера за найвигіднішими цінами. Так як ми є прямим постачальником, у нас на складі завжди є повний асортимент колес та роликів для більшості моделей вантажопідйомної техніки та візків з піддонами представленої на ринку:

 • Керовані колеса діаметром 175 мм, 180 мм і 200 мм доступні в різних матеріалах. Всі вони в стандартній комплектації, деякі оснащені кульковими опорними підшипниками з внутрішнім діаметром 20 або 25 мм.

 • Завантажувальні ролики так само можуть поставлятися з підшипниками або без них, а їх розміри відповідають більшості стандартних візків з піддонами. Діаметр роликів візка для піддонів становить від 70 до 85 мм, а матеріали включають нейлон, поліуретанові шини, нейлон і сталь з поліуретановими шинами.

Менеджери постійно відстежують потребу ринку, і контролюють наявність складських запасів на популярні моделі.

У нас можна не тільки купити колеса і ролики, але і зробити якісно і швидко заміну зношених запасних частин на нові в нашому сервісному центрі. Ви можете придбати продукцію в Харкові на нашому складі, або оформити замовлення на сайті, і ми відправимо Вам дану продукцію зручною для Вас службою доставки до Харкова, Суми, Чернігів, Черкаси, Вінницю, Житомир, Хмельницький, Запоріжжя, Київ, Херсон, Миколаїв, Кіровоград, Львів, Волинь, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Закарпаття, Одеси, Ужгород, Дніпро, Сєвєродонецьк, Полтаву і усі регіони України. Бажаємо хороших, а головне правильних покупок!