Інформація
Пошук

Візки платформні 4-х колісні

Візок платформний FD-150 К9
Код: 100002993

1 682 грн

Візок платформний FD-300 К9
Код: 100002994

2 250 грн

Візок платформний TГ-350/160
Код: 100002449

0 грн

Візок платформний TГ-500/200
Код: 100002453

0 грн

Візок платформний TГ-600/200
Код: 100003364

0 грн

Візок платформний WT-150 (Niuli) К4
Код: 100000715

0 грн

Візок платформний WT-300 (Niuli) К4
Код: 100000716

0 грн

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

Візки платформні 4-х колісні

Ручний платформний 4-х колесний візок на ринку України, зарекомендував себе практичним та надійним пристосуванням, що має високу міцність і не вимагає технічного обслуговування. Такий чотириколесний вантажний візок широко використовується в супермаркетах, на складах, ринках, будівельних майданчиках.

Візок платформний – це прямокутний металевий каркас з прикрученими до нього 4-ма колесами, зверху на каркас укладається платформа (металевий лист або решетчатий). Суцільно вантажна платформа дозволяє рівномірно розташувати і швидко, безпечно перевозити об'ємний вантаж (ящики, коробки, бутлі з водою, будматеріали) вагою до 600 кг.

У каталозі «Компанії Мірмекс» представлен різноманітний модельний ряд платформних вантажних візків, які відрізняються по довжині, ширині, матеріалу платформи і вантажопідйомності. Купити вантажний чотирьох колісний візок з платформою може будь-який житель міста Київ, Полтава, Суми, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житомир, Хмельницький, Рівне, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кіровоград, Львів, Волинь, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці , Закарпатті, Одеса, Краматорськ та інших регіонів України, здійснюємо оперативну доставку транспортною компанією, з якою Ви звикли працювати.

Платформні візки – особливості, типи, переваги

Коли буде потрібна покупка будь-якої складської техніки, перш ніж її здійснити, потрібно добре вивчити характеристики пристрою і зіставити зі своїми потребами. Купуючи платформений візок, перш за все визначте обсяг вантажопотоку на підприємстві, метод складування та пакування продукції. Потім вивчите технічні характеристики моделей, адже вони мають відмінності, які можуть зіграти вагому роль при роботі.

Розглянемо короткі відмінні риси:

Візок платформний
  • Чотириколесна складська техніка краще пристосована для перевезення важких вантажів. Завдяки великій плоскій платформі на них можна розмістити більше товарів. Суцільна платформа може бути виконана з металу, резинопластика або навіть фанери. Металеві і резинопластикові чотириколесні візки для транспортування вантажів стійкі до механічних і погодних умов. Можуть сміливо використовуватися не тільки в приміщенні, але і на вулиці.
  • Рукоятки можуть бути складними і ні. Перевага складних полягає в можливості змінити розташування ручок і легко трансформувати ручний візок з горизонтального положення у вертикальне. Функція трансформації зручна при великому потоці різномірного вантажу.
  • Колеса візків для перевезення вантажів литі прогумовані або виконані з поліаміду/ поліуретану. Також, їх можна розділити на поворотні і неповоротні. У більшості, встановлюються обидві пари. Такий варіант забезпечує візку більшу маневреність та міцність.

Візок чотириколісний зазвичай має вагу від 15 до 80 кг, в залежності від типу і вантажопідйомності. Презентабельність зовнішнього вигляду пристрою та запобігання механічних пошкоджень, забезпечує покриття порошковою фарбою.

Головними перевагами візків платформних, безумовно, є простота у використанні і доступність в ціні. Вони не вибагливі до підлогового покриття, без проблем експлуатується по нерівній поверхні. При транспортуванні вантажів за допомогою платформного вантажного візка 100% ваги передається на колеса. За рахунок 4-х колес при експлуатації немає ризику, що візок платформний зміститься на одну сторону або перевернеться. Всі колеса обертаються в різні боки на 360 градусів, що дає можливість переміщати ручний візок вперед-назад, вліво-вправо. Завдяки наявності обертових колес платформні складські візки відрізняються гарною маневреністю.

Візок з підйомною платформою

«Компанія Мірмекс» реалізує якісне складське обладнання: візки, тачки, вантажні платформи та «рокли». В нашому інтернет-магазині у Харкові, можна за доступними цінами купити тачку, «роклу» або платформений візок для перевезення вантажів, вибравши модель, яка підходить за розмірами і технічними характеристиками.

Ми продає вантажні візки оптом і вроздріб, на товар видається гарантія. Якщо Ви житель Харкова, у нас є виставковий зал, де можна все побачити і помацати руками. При покупці забрати замовлення з нашого складу.

Щоб замовити візок для складу, будмайданчика або виробничого цеху, додайте товар в «кошик» або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.