Інформація
Пошук

Складська техніка, складскі візки

Оберіть підкатегорію
6 %
Акція
Штабелер гідравлічний ручний CTY-E 2.0Т/1.6М (FIN, American)
Код: 100004451

31 800 грн 33 796 грн

Візок для бочки CDL-I (бочковоз)
Код: 100004410

0 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Складська техніка, складскі візки

Візки є основним обладнанням для багатьох робочих місць та галузей промисловості. Оскільки більшість операцій пов'язаних з переміщенням товарів, виконуються вручну за допомогою спеціальної складської техніки. Тому транспортний вантажний візок — це незамінний інструментом співробітників складів та торгових залів, т.к він дає можливість транспортувати і складувати важкі вантажі з мінімальними зусиллями без шкоди і травм на роботі.

Каталог інтернет-магазину Мірмекс пропонує вибір відповідної моделі з великого асортименту техніки, що відрізняється за вантажопідйомністю, конструкцією, ціною та іншими характеристиками, що залежать від вантажопотоку на складі, способу складування товару, упаковки та інших факторов. У нас ви знайдете оптимальне обладнання, що дозволяє полегшити і прискорити роботу будь-якого складу.

Складські візки

Візки та вантажна складська техніка, без сумніву, ефективні і рентабельні, особливо коли ви говорите про транспортування непосильних вантажів. Як правило, вони використовуються для переміщення матеріалів на складі з однієї точки в іншу. Давайте коротко розглянемо всі види складської навантажувальної техніки, яку Ви можете знайти в каталозі «Компанії Мірмекс».

  • Двоколісний ручний візок для перевезення вантажів – це найпростіший вид обладнання для транспортування товарів. Завдяки невеликим габаритам, простої конструкції у вигляді рами з двома колесами і ручками, він може вільно проходити в вузькі дверні прорізи та проходи між складськими стелажами, розвертатися і маневрувати в умовах обмеженого простору. Недоліком двоколесних візків є мала вантажопідйомність. Оскільки значна частина ваги передається на руки робітника, двоколісна ручна тачка не дозволяє переміщати важкі і великогабаритні ящики та коробки.
  • Платформовий вантажний візок – це вантажна ручна техніка, оснащена чотирма колесами і горизонтальною платформою. Складний візок такого типу, дозволяє транспортувати важкі матеріали за допомогою зусиль одного робітника. Завдяки наявності поворотних колес, платформна тачка має гарну маневреність, необхідну для роботи в приміщеннях невеликої площі. Вантажопідйомність чотириколесної техніки обмежена тільки міцністю колесних кріплень і силою співробітників, які тягнуть або штовхають її.
  • Візок гідравлічний типу Rocla – це основний робочий інструмент на складах, в логістичних центрах та торгових залах. Гідравлічні візки для перевезення вантажів призначені для транспортування піддонів по твердим і рівним покриттям. Вони оснащені гідравлічними системами, що дозволяють опускати і підіймати вантажні вила в невеликих межах (± 200 мм), змінюючи їх положення під час вантажно-розвантажувальних операцій і перевезення палет. Гідравлічні «рокли» з вагами «вміють» зважувати піддони і економлять час, необхідний для обробки вантажів, які надходять на зберіганні або відвантажуються зі складу.
  • Акумуляторний або ручний штабелер – це візок транспортний з гідравлічною системою підйому і опускання вантажних вил, що дозволяє підіймати важкі вантажі (до 1,5 тонни), упаковані на піддонах, на висоту до 1,5-3 метрів. Завдяки можливості захоплювати, переміщати і підіймати палети, штабелери дозволяють організувати ефективну роботу на складах з вертикальним складуванням товарів або полегшити процес навантаження та розвантаження піддонів з кузовів автомобіля.
  • Підйомний стіл – це візок складний, оснащений гідравлічним підйомником на основі ножичного важеля шарнірного механізму. За допомогою підйомних столів на складах і виробництвах можна переміщати об'єкти вагою до 750 кг і підіймати вантажі на висоту до 1,5 м.

Складська техніка від «А» до «Я»

«Компанія Мірмекс» реалізує ручні візки та складське обладнання для перевезення вантажів, а також запасні частини, колеса, ролики, камери, шини. У нашому інтернет-магазині можна купити візок різних моделей, потрібних розмірів, вантажопідйомності за доступною ціною в Україні, а також замовити деталі, комплектуючі, необхідні для утримання складської техніки в справному та працездатному стані.

В асортименті багато різних позицій, де ви обов'язково знайдете все, що необхідно для роботи на складі, підприємстві, магазині і т.д. Вся техніка та візки високої якості від перевірених виробників.

Купити грузові візки можливо оптом та в роздріб з оперативною доставкою в місто Харків, Київ, Полтава, Львів, Миколаїв, Чернігів, Дніпро, Полтава, Суми, Черкаси, Вінниця, Житомир, Тернопіль, Чернівці, Волинь, Херсон, Черкаси, Хмельницький, Запоріжжя, Кіровоград , Івано-Франківськ, Одеса, а також по всій Україні, на всі позиції видається гарантія. Якщо Ви житель Харкова, товар можете забрати самі з нашого складу.

Потрібна допомога у виборі складської техніки або запчастин для ремонту обладнання? Задайте питання менеджерам інтернет-магазину «Mirmex» за допомогою форми зворотного зв'язку або за телефонами, вказаними на сайті, щоб отримати компетентні відповіді на всі питання, пов'язані з придбанням, експлуатацією та технічним обслуговуванням складського пристрою.

Запрошуємо Вас до співпраці з нами і бажаємо хороших покупок!