Інформація
Пошук

Підйомні гідравлічні столи ножничного типу

Гідравлічний підйомний стіл TF-75D
Код: 100004407

22 922 грн

Гідравлічний підйомний стіл WP-800 (Niuli)
Код: 100002812

23 590 грн

Гідравлічний підйомний стіл WP-350 (Niuli)
Код: 100000712

0 грн

Гідравлічний стіл підйомник TF-30D
Код: 100004408

0 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Підйомні гідравлічні столи ножничного типу

Підйомні гідравлічні столи ножичного типу – це одна з багатьох різновидів підйомно-транспортного обладнання. Вони користуються популярністю на складах, в логістичних центрах, складальних виробництвах, на будівельних майданчиках, станціях технічного обслуговування автомобілів.

Пересувні підйомні столи на колесах дають можливість легко та швидко переміщати вантажі, важкі деталі і агрегати в горизонтальній площині та по вертикалі. Зручність полягає в тому, що платформу столу, можна використовувати як верстат. Вона вільно регулюється по висоті, має досить чималу вантажопідйомність (в 350, 800 кг і більше), легко пересувається.

Компанія Мірмекс поставляє гідравлічні столи на ринок України від перевіреного постачальника, відмінної якості і за низькою ціною. У нашому інтернет-магазині, ви можете купити стіл з підйомною платформою простої та надійної конструкції з високоміцної листової сталі та ножичним насосом для легкого підйому і опускання з доставкою у місто Київ, Харків, Полтаву, Суми, Чернігів, Черкаси, Вінницю, Житомир, Хмельницький, Рівне , Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кіровоград, Львів, Волинь, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Одесу, Краматорськ і в усі регіони України.

Гідравлічний підйомник складається з таких основних вузлів, як:

Підйомник гідравлічний для складу
 • підйомна платформа – плоска основа, на якому розміщується вантаж для підйому та переміщення;
 • важільно-шарнірний механізм – конструкція ножичного типу, що дозволяє піднімати і опускати платформу;
 • гідравлічний привід.

Ножничний підйомний механізм приводиться в рух педаллю. Під час накачування масла в гідроциліндр, платформа переміщається вгору і утримується на заданій висоті. Принцип дії столу з підйомним механізмом ножичного типу гарантує безвідмовну роботу складських підйомників навіть при негативних температурах навколишнього середовища.

Конструкція підйомних столів – надійна, довговічна і безпечна.

Ходова частина забезпечує легке пересування по підлозі, тому що підйомний стіл встановлений на рамі з потужними колесами.

 • Ступиці колес – чавунні. Вони можуть витримати важкий вантаж без пошкоджень і деформацій.
 • Контактні поверхні коліс виготовлені з поліуретану – еластичного, але міцного і довговічного матеріалу. поліуретановим коліщаткам не страшні високі температури, гострі кромки і агресивні речовини. Тому складські підйомники можна використовувати на підприємствах різних галузей промисловості.
 • Поворотні колеса забезпечують маневреність. Під час підйому вантажу їх можна заблокувати за допомогою ножного гальма з метою безпеки.
Підйомний стіл ножичного типу

Підйомні столи, представлені в каталозі інтернет-магазину «Мірмекс» дозволяють підняти вантаж на висоту до 1-1.3 м, необхідну для його переміщення на робочий стіл, полку в стелажі або в інше місце зберігання. Подвійні гідравлічні підйомники для складу піднімають вантаж вище, ніж одинарні, але відрізняються зменшеною вантажопідйомністю через більшої кількості зчленувань і шарнірів в механізмі. Для того, щоб підйомник купити, потрібно звернутися в нашу компанію.

Робочу висоту, вантажопідйомність, габаритні розміри, ціни на гідравлічні підйомні столи та інші дані по кожній моделі можна дізнатися з таблиць з технічними характеристиками складського обладнання. Швидкість руху платформи в вертикальній площині обмежена виключно фізичними можливостями людини, оскільки для підйому вантажу необхідно тиснути на педаль.

Переваги співпраці з ТОВ «Компанія Мірмекс»:

Підйомні гідравлічні столи вигідна і виправдана покупка, яка буде допомагати і забезпечувати ефективність в роботі довгі роки, за рахунок переваг:

 • компактна конструкція, яка неабияк економить простір приміщення;
 • можливість використання не тільки в приміщенні, а й за його межами;
 • простота управління і недороге обслуговування;
 • легке пересування та встановлення обладнання в іншому місці;
 • навантаження і вивантаження товарів може відбуватися з будь-якої з чотирьох сторін.

Компанія «Мірмекс» пропонує ефективні та недорогі рішення для прискорення процесів навантаження і вивантаження товарів на складах. Ми співпрацюємо з провідними виробниками складських підйомників.

Імпорт обладнання безпосередньо, без посередників, дозволяє встановлювати найкращі ціни на підйомні столи, завдяки яким українські замовники можуть купити підйомники ножичного типу без переплати. Офіційна гарантія на техніку позбавляє покупців вантажопідйомного обладнання від проблем і зайвих витрат, пов'язаних з поломками механізмів. Під час гарантійного періоду всі несправності і дефекти, що з'явилися з вини виробника, усуваються безкоштовно.

Компанія «Мірмекс» забезпечує своєчасні поставки запасних частин і комплектуючих, необхідних для сервісного обслуговування та ремонту всіх моделей підйомників і гідравлічних платформ.

Доставку здійснюємо день в день транспортними компаніями Нова Пошта, Укрпошта, Делівері та будь-який інший, з якої Ви звикли працювати.

Щоб отримати більше інформації та купити підйомний стіл для вашого складу або виробництва, телефонуйте за телефонами:

 • +38 (057) 755-63-02;
 • +38 (057) 756-66-28.