Інформація
Пошук

Камери для мотоблоків

Камера 4.00-10 (MT) TR15
Код: 100000590

102 грн

Камера 4.00-8 (MT) TR87
Код: 100000592

82 грн

Камера 5.00-12 (MT) на шину мотоблока
Код: 100000593

168 грн

Камера 6.00-12 (MT) TR15 на шину мотоблока
Код: 100002490

193 грн

Камера розмір 5.00-10 (MT) TR15
Код: 100003345

114 грн

Камера 4.00-10 (KS) TR87
Код: 100003161

0 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Камери для мотоблоків

Камери на мотоблоки, міні-трактори, культиватори, причепи тракторів і т.п. є необхідною частиною пневматичного колеса будь-якої мотоблочної техніки при пошкодженні якої вона просто стане.

Через особливості експлуатації, шини сільськогосподарської техніки найбільш схильні до ризику випадкового проколу, порізу після чого виконання робіт стає неможливим. Але на щастя якщо постраждала тільки камера колеса, купити її не складе особливих труднощів за недорогою ціною, та ще й з доставкою.

У компанії Мірмекс можна купити камеру для покришки мотоблока будь-якого розміру за доступною ціною в Україні. З каталогу, представленого в нашому інтернет-магазині, досить вибрати модель і звернути увагу на типорозмір (як правило він збігається з маркуванням шини), а також на тип вентиля (клапан для підкачки) або просто зателефонувати нашому менеджеру за номером телефону, вказаним на сайті, щоб отримати кваліфіковану консультацію з усіх питань.

Рекомендації по установці камер для мотоблока, культиватора

Для забезпечення тривалої служби камери, важливим є правильний підбір її розміру. Він повинен ідеально відповідати розміру колеса. Якщо вона буде маленькою, для утримання шини більшого розміру, її доведеться сильніше накачати. Але як ми знаємо, у перекачаної камери знижується здатність опору на купинах та ямках в грунті, що підвищує ризик пробити колесо. Тому радимо серйозно підійти до даної поради та слідувати їй.

Також для продовження служби камери колеса мотоблока, потрібно дотримуватись рекомендацій по установці. Якщо вона встановлена без дотримання правил, колесо може лопнути в самий невідповідний момент.

  • Перед установкою трохи накачайте камеру щоб вона прийняла форму, ця дія усуне випадковий прокол при заміні.
  • Використовуйте тальк або борошно, це зменшить тертя поверхні камери об корпус шини, що також посприяє продовженню її життя при експлуатації.

Переваги покупки камер для мотоблока в «Компанії Мірмекс»

У нашому інтернет-магазині, Ви завжди зможете підібрати камери для мотоблока під свою техніку, для якісного проведення сільгосп робіт. Розміри камер з нашого асортименту, повністю відповідають розмірам, заявленим на покришці мотоблока, ідеально тримають форму та відповідають заявленим навантаженням.

Вони обладнані універсальним вентилем, а для виробництва була використана гума, що пройшла перевірку якості. Кожен виріб еластичний і готовий до різних температурних умов експлуатації, та рівномірно розтягується під впливом стиснутого повітря.

Переваги наших мотоблочних камер:

  • Ніпель автомобільного типу;
  • Накачуються до оптимального тиску повітря;
  • Прості в ремонті;
  • При проведенні робіт в складних умовах, зберігають первинні характеристики;
  • Зносостійкі при інтенсивній експлуатації.

Продаємо камери для мотоблока, культиватора, міні-трактора по всій Україні. Наш склад знаходиться в місті Харків, але зробимо оперативну доставку в місто Київ, Полтава, Суми, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житомир, Хмельницький, Рівне, Дніпро, Луганськ, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кіровоград, Львів, Волинь, Тернопіль, Івано -Франківськ, Чернівці, Закарпаття, Одеса, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Красноармійськ та інші регіони України.

Бажаємо Вам гарних покупок!