Інформація
Пошук

Що таке штабелер?

Для зняття коробок або інших предметів з верхніх полиць стелажів, приходить необхідність скористатися спеціалізованим складським обладнанням таким, як штабелери. Давайте розберемося що це за техніка і якою вона буває.

Штабелер — це маневрений та компактний вид складської техніки, яка має в комплектації механізм для підйому та штабелювання палет з вантажем на складах, з стелажною системою зберігання. Дуже затребуваний для роботи в приміщеннях з малим простором та вузькими між стелажними проходами.

Незамінний помічник на складі навантажувач штабелер підніме, перемістить, допоможе зробити укладку вантажу в штабелі (за рахунок чого і отримав свою назву) або на стелажі в кілька ярусів, що забезпечує раціонально використовувати площу приміщення і зробити роботу, яка не під сильна людині в складських, торгових, виробничих приміщеннях.

Види штабелерів

Перш, ніж купити гідравлічний штабелер, потрібно ознайомитися з усіма типами і особливостями такого пристрою.

Розглянемо кожен з них:

РУЧНІ ГІДРАВЛІЧНІ ШТАБЕЛЕРИ — це гідравлічний підйомник штовхального типу, з одним гідроциліндром, який приводиться в дію вручну. Це просте складське підйомне обладнання, яке використовується в основному для підняття та спуску палетованого вантажу з двоярусних стелажів, вантажівок. Мають середню вантажопідйомність, просту конструкцію, доступність в ціні, енергонезалежність, прості в експлуатації, не вимагають електроносіїв, компактні, легкі в догляді та ремонті. Управління механічних штабелерів здійснюється вручну за допомогою м'язової сили, вила з вантажем піднімаються гідравлічною системою за допомогою ручки, методом підкачування. Для пересування доведеться штовхати або тягнути пристрій за собою.

Незважаючи на невеликі габарити, гідравлічний пристрій цього типу, може піднімати вантаж на висоту до 3-х метрів з вантажопідйомністю від 500 до 2000 кг в залежності від моделі. Укомплектовуються заснованим на гідравліці ножичним або ручним приводом та механізмом, який робить рух підйому та опускання більш плавним. Підходить і широко використовується в організаціях з компактним складським приміщенням, де встановлені багаторівневі стелажі і малий вантажний обсягом. Не може похвалитися високою швидкістю в роботі і забере чимало часу на її виконання.

НАПІВЕЛЕКТРИЧНИЙ ШТАБЕЛЕР (Акумуляторний) — це більш продуктивний та затребуваний вид, щось на зразок золотої середини. Вони автоматизують складські операції, дуже маневрені, легкі і зрозумілі в управлінні. Ці штабелери піднімають вантаж за допомогою електронасоса працюючого від мережі або акумуляторної батареї, але рух самої техніки здійснюється вручну, як в попередньому типі. Електропідйом, робить більш швидшким навантаження та розвантаження, що спрощує роботу співробітникам і підвищує продуктивність. Конструкція даного виду важча (за рахунок акумуляторних батарей) і стійка, тому їх нераціонально застосовувати для перевезення палет, але ефективно проводити вантажно-розвантажувальні роботи та укладання в штабелі, які можна здійснювати в 2-3 яруси. Всього за 15 секунд, можна підняти вантаж до 2-х тонн, на висоту понад 3-х метрів, в залежності від технічних характеристик моделі. Ширина вил в більшості різновидів може регулюватися під різні типи піддонів. Підходить для експлуатації в малих приміщеннях із середнім вантажообігом.

Ручні і полуелектричні штабелери практично експлуатувати в парі з роклою, яка виконує тільки транспортування палет.

Самохідні штабелери максимально наближені до навантажувачів. З їх допомогою легко переміщати вантажі на складах з масштабною площею, де достатній між стеллажний простір. Управління та підйом проводитися за допомогою електродвигуна, що живиться від акумуляторних батарей. Сучасні акумулятори мають досить великий ресурс роботи, в вентильованих закритих приміщеннях штабелери такого типу можна використовувати без будь-яких проблем. Самохідні еллектроштабелери можуть вільно піднімати продукцію вагою до 3 тонн на висоту 6 метрів, ємності батареї вистачить для роботи до 8-16 годин (в залежності від моделі). З ним можна обслуговувати високі стелажі і працювати з палетованими вантажами, укладеними в 4-5 ярусів.

Переваги самохідних електричних штабелерів:

  • Висока ефективність. Завдяки електродвигуну мають високу продуктивність в переміщенні і вантажно/розвантажувальних роботах.
  • Хороша маневреність. Компактні розміри дозволяють переміщати вантаж серед стелажів.
  • Легкість в управлінні. Щоб керувати цим пристроєм, не потрібно проходити курси.

У цій статті, ми коротко розповіли про основні види вантажопідйомних штабелерів. При виборі та купівлі будь-якого штабелера, обов'язково враховуйте, що підлогове покриття приміщення, повинно бути рівним і твердим. Кожен вид і модель мають свої плюси та мінуси, тому до вибору поставтеся з розумінням Ваших можливостей і потреб.

  • Що таке штабелер?

Related Products

Штабелер гідравлічний ручний CTY-D 2.0Т/1.6М

Штабелер гідравлічний ручний CTY-D 2.0Т/1.6М

Гідравлічний ручний штабелер CTY-D на 2 тонни і висотою підйому 1,6 м — це складське вантажопідйомне..

0 грн

Штабелер гідравлічний ручний CTY-E 2.0Т/1.6М (EUR, FIN, American)

Штабелер гідравлічний ручний CTY-E 2.0Т/1.6М (EUR, FIN, American)

Гідравлічний штабелер механічного типу CTY-E на 2.0 тонни, сертифікованого китайського виробника Niu..

0 грн

Штабелер гідравлічний ручний CTY-E 1.5Т/1.6М

Штабелер гідравлічний ручний CTY-E 1.5Т/1.6М

Гідравлічний ручний штабелер, модель CTY-E на 1.5 тонни з підйомом 1.6 м від Китайського виробника N..

0 грн

Штабелер гідравлічний ручний CTY-D 1.0Т/1.6м

Штабелер гідравлічний ручний CTY-D 1.0Т/1.6м

Гідравлічний штабелер CTY-D 1.0Т/1.6м, вантажопідйомність 1.0 тонна, висота підйому 1.6 м. Цей ручни..

0 грн