Інформація
Пошук

Що таке візок з вагами для піддонів?

У завантажених складських приміщеннях дуже часто потрібно робити кілька справ одночасно. Тому економія часу завжди є пріоритетом, незважаючи на ризики для безпеки користувачів, а також підвищену ймовірність неточного підрахунку запасів або помилок при доставці.

Для того, щоб менше помилятися, отримати більший контроль при отриманні, відправки вантажу та підвищити ефективність робочого процесу на складі, були створені гідравлічні візки з вагами, які пропонують рішення багатьох складських проблем, дозволяючи операторам одночасно переміщати, зважувати та піднімати кілька предметів з мінімальними зусиллями.

Рокли з вагами для піддонів або підйомні ваги — це техніка, призначена для зважування, переміщення піддонів та палетованих вантажів. Вона дозволяє користувачам одночасно переміщати та зважувати важкі вантажі, щоб заощадити час і спростити транспортування.

Ваги — це дуже надійні прилади, розроблені для важких умов зважування в промисловому та комерційному секторі. Вони добре адаптовані для складів, доків, відвантажувальних і приймальних споруд, а також інших складних умов.

Ваги-рокла: переваги експлуатації візків з піддонами

Ваги-рокла повинні бути досить міцними, щоб витримувати щоденне важке зважування та транспортування, не ламаючись та не знижуючи терміну служби або точності. Тому сталева вилка такої рохлі, посилена по всій довжині для забезпечення надійної вантажопідйомності, а датчики маси (тензодатчики) вбудовані в вила.

Індикатор вагового-візка герметичний, щоб пил, бризки та вологість не впливали на точність показань ваг. На панелі ваг розташовані великі функціональні кнопки. Клік відчувається навіть при їх натисканні в рукавичках.

Рокли з вагами оснащені двома кермовими колесами та роликами з чавуну та поліуретановим обідком, що забезпечують відмінну стійкість і маневреність, тому вони можуть витримувати більш високу вагу і максимально безшумно переміщатися. Такий тип комплектуючих стійкий до корозії і хімічних речовин, що є перевагою при експлуатації вагових-візків у вологих приміщеннях або в середовищах, де часто використовуються хімічні речовини та розчинники.

Як ми вже згадували, візки з вагами призначені для транспортування та зважування важких вантажів, оптимізації процесу, економії часу та грошей. Рокла з вагами від Компанії Мірмекс — максимально точні, міцні та мобільні, оскільки можуть працювати в будь-яких конфігураціях навколишнього середовища.

Ви можете купити гідравлічні рокли з вагами на нашому сайті. Своїм клієнтам ми гарантуємо кращі ціни, вигідні умови придбання та якісне сервісне обслуговування складського обладнання.

Як відкалібрувати ваги візки для піддонів

Ваги з візком для піддонів, слідують процедурі калібрування, описаної за видом індикатора зважування. Однак загальне керівництво про те, як треба прозвести процедуру калібрування, можна знайти нижче:

  1. Встановіть вагові візки для піддонів на великій плоскій поверхні з великим вільним простором.
  2. Увімкніть індикатор ваг та почекайте, поки він не буде повністю налаштований. Після завершення цього на стандартному дисплеї повинно відображатися значення «0» з обраної одиницею ваги. Наприклад, 0g.
  3. Помістіть на балки велику плоску поверхню, наприклад дерев'яний піддон.
  4. Після таруйте ваги, щоб повернути значення ваги на дисплеї на нуль.
  5. Обережно помістіть калібрувальні гирі на ваги по одній в порядку убування від найважчої до найлегшої.
  6. Після того, як ви зважили одну калибровочную гирю та підтвердили, що її маса відповідає вазі, відображеної на дисплеї, приберіть її з ваг та додайте наступну гирю в порядку убування.
  7. Повторіть цей процес приблизно 4-5 разів, щоб переконатися, що шкала точно відкалібрована.
  • Що таке візок з вагами для піддонів?