Інформація
Пошук

Купівля візка для піддонів: 5 питань, які допоможуть вам

Задумалися про покупку нового гідравлічного візка, для підвищення продуктивності вашого бізнесу в умовах все більш жорсткої конкуренції на ринку? Але не можете визначитися з потрібною моделлю, адже існує величезна кількість візків для піддонів, адаптованих до будь-яких потреб, що ускладнює вибір.

Для допомоги у виборі, пропонуємо 5-ть поширених запитань, які допоможуть вам при покупці правильного візка-рокли.

Який тип візки для піддонів потрібен вашому бізнесу?

Залежно від бізнесу, яким ви займаєтеся та потреб, можна вибрати:

 1. Ручний візок для піддонів

  Стандартна модель ручного гідравлічного візка призначена для виконання простих процедур. В основному використовується для поїздок на короткі відстані, забезпечена підйомним пристроєм з ручним гідравлічним насосом, що приводиться в дію ручкою.

 2. Електричний візок для піддонів

  Як і механічна рокла, електрична модель оснащена двигуном та безліччю акумуляторних батарей, що полегшує транспортування вантажів і дозволяє збільшити її максимальну потужність. Завдяки моторизованої системи тяги, вона може переносити вантажі на великі відстані, не втомлюючи користувача.

 3. Платформний візок для перевезення піддонів

  Як слідує з назви, цей тип візка поставляється з задньою платформою, оснащеною станцією управління для користувача. Ця станція включає в себе всі електричні команди для системи рульового управління та підйому, також доступні для електричного вилочного навантажувача.

Якого розміру повинна бути ваша рокла?

Зазвичай дані візки мають вила двох типів: короткі та довгі.

Стандартний візок для піддонів має коротші вила довжиною 1150 мм. Цей тип вил зручний для перевезення вантажів в більш вузьких місцях і для складування.

Довгі вилки зустрічаються рідше, ніж короткі, але є адаптованим рішенням для більш специфічних потреб. Їх довжина варіюється від 1300 до 3000 мм, в залежності від принципу використання.

Таким чином, покупка візка для транспортування вантажів, буде залежати від розміру піддонів, які ви хочете перевозити.

Вам потрібна рохля, що забезпечує велику висоту підйому?

На відміну від вилочного навантажувача висота підйому візка з піддонами мінімальна. Зазвичай вона не піднімається вище 20 см від землі. Однак існує особлива модель, звана «рокла з ножицями або ножичним підйомом», яка може піднімати до 80 см.

Який вантаж може перевозити гідравлічний візок?

Тип вантажу, що перевозиться, а також його вага є важливими елементами, які слід враховувати при купівлі даного пристрою. Оскільки в першу чергу рохля використовується для перевезення важких вантажів, вам пропонується широкий вибір варіантів тоннажу. Отже, візки з піддонами можуть перевозити вантаж від 1000 кг до 5000 кг. Щоб визначити правильну модель для вашого бізнесу, ви повинні визначити максимальне навантаження, яке потрібно буде піднімати.

Скільки грошей ви можете витратити на покупку візки для піддонів?

 • Як і у випадку з вагою, закупівельна вартість гідравлічного візка буде варіюватися в залежності від її використання. Ціна стандартної моделі починається від 300 доларів та може доходити до 1000 і навіть 1500 доларів.
 • На електричний візок для піддонів ви повинні бути готові витратити від 2500 до 5000 доларів, в залежності від певних деталей, таких як довжина вил, висота підйому і максимальна вантажопідйомність.

Однак, оскільки дані візки не рахується підйомним пристроєм, немає витрат на технічне обслуговування. Оператор може самостійно оглянути і перевірити стан обладнання.

Висновок: Існує широкий асортимент візків з ручним і електричним приводом. Отже, перед покупкою важливо поставити правильні питання, щоб купити техніку, яка дійсно допоможе в роботі, збільшить продуктивність і тим самим, буде корисна бізнесу. Як тільки необхідні критерії будуть встановлені, можна буде порівняти ціни, щоб зробити розумний вибір.

 • Купівля візка для піддонів: 5 питань, які допоможуть вам