Інформація
Пошук

Керівництво по вибору мобільного ножничного підйомного столу

Столи з ножичним підйомником — це неймовірно універсальний вид техніки, який можна використовувати в багатьох областях. Ви можете застосувати його для доступу до матеріалів, об'єктів, які знаходяться на висоті або для підйому та перевезення різних вантажів.

Гідравлічні підйомні столи, також відомі як підйомники, допомагають піднімати вантаж, забезпечують ергономічний робочій простір з регульованою висотою, є відмінним предметом промислових меблів, тому що вони міцні й економічні, сприяють швидкому виконанню роботи, знижуючи стомлюваність співробітника.

Підйомники-ножиці зазвичай представляють собою регульовані платформи, розташовані на перехрещених опорних стержнях, призначені для плавного підйому вантажів. Використовують різні методи роботи: механічну, пневматичну або гідравлічну.

За допомогою підйомників столу з гідравлічним приводом, платформа піднімається плавно з достатнім зусиллям, а підтримуючі балки, що з'єднують два набора ножиць, запобігають ризик бокового обвалення.

Для чого використовуються мобільні столи-ножиці?

Оскільки ножичний підйомний стіл піднімає матеріали на потрібну висоту відповідно до поставлених завданнь, він забезпечує величезну корисність для багатьох складських та виробничих робочих процесів. Також вони широко використовуються в усіх галузях промисловості, таких як обслуговування обладнання, транспортування, виробництво, друк, ремесло, обробка дерева і металу.

Завжди зручно використовувати гідравлічну систему для завантаження устаткування, ящиків та інших матеріалів на вантажівку. Таким чином, не потрібно турбуватися про пошкодження речей, оскільки підйомні столи виготовлені з міцних і довговічних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, які володіють високою навантажувальною здатністю.

Іноді, крім доставки, товари необхідно перевозити з одного місця в інше в межах складського приміщення або робочого місця. Однак обладнання може виявитися занадто важким для перенесення навіть на невелику відстань. Саме тут вам не обійтися без цієї диво техніки, особливо коли потрібно доставити товари з великої висоти або зберігати їх на висоті.

Типові застосування включають:

 • Майстерні для різних сидячих і стоячих положень.
 • Вантажні стикувальні операції.
 • Багаторівнева обробка та збирання.
 • Розташування на робочому місці і транспортування матеріалів.
 • Робота під або над устаткуванням і транспортними засобами.
 • Позиціонування вантажу (наприклад, при інтеграції в конвеєрні системи).
 • Робота з довгими і / або важкими деталями.
 • Навантаження й розвантаження піддонів.

Анатомія ножничного підйомного столу

Столи ножничного підйомника мають нескладну конструкцію, з якої після невеликого навчання зможе працювати кожен!

Вони мають зрозумілу структуру, яка робить їх такими простими у використанні:

Платформа — це поверхня, на яку ви кладете підіймаючий об'єкт. Вона доступна в різних розмірах і виготовляється з матеріалів, таких як нержавіюча сталь. Для запобігання травм деякі платформи доступні з захистом від роздавлювання.

Основа конструкції складається з направляючої, яка спирається на підлогу, що дозволяє ножиці ніжок рухатися всередину.

Ножиці — це регульовані перехрещені опори, які змінюють висоту платформи.

Гідравлічний циліндр забезпечує підйом столу і управляється ножною педаллю.

У підйомники-ножиці весь підйомний механізм знаходиться під підйомною платформою або столом, забезпечуючи підйомну здатність з мінімальною площею основи.

Потужність ножничного підйомника надходить від гідроциліндрів. Це дає велику силу для підйому вантажу на платформі. «Ножиці» представляють собою перехресні стійки з шарнірними штифтами посередині і на кінцях. Вони забезпечують стійкість платформи під час підйому і опускання.

Вали між стійками утримують два набору ножиць розділеними на фіксованій відстані, запобігаючи їх бічне згинання. Залежно від висоти підйому можна використовувати одну пару ножиць або кілька пар, встановлених один над одним.

Вибір ножничного підйомного столу

В першу чергу, ножичні гідравлічні підйомники вибираються виходячи з їх передбачуваного використання. Це використання визначить вантажопідйомність і стиль ліфта, а також необхідний рівень якості і будь-які додаткові функції, які можуть знадобитися.

Перш ніж купувати підйомний стіл, важливо повністю вивчити і проаналізувати його передбачуване використання. У цьому процесі повинен бути розроблений список мінімальних специфікацій, в якому буде прописаний перелік необхідних параметрів, які відповідають усім вимогам в роботі. Плюс цей список відразу допоможе виключити інших можливих модельних претендентів і скоротить процес відбору в рази.

Деякі з характеристик, які необхідно враховувати, включають:

Мобільність.

Вирішіть, чи буде ножичний підйомник використовуватися в фіксованому місці, наприклад, для утримання збірки на виробничій лінії, або він повинен бути мобільним, наприклад, для обслуговування або будівництва.

Навантаження.

Це основна, але найважливіша частина, яку потрібно знати: чи буде максимальна вага, яку ви збираєтеся піднімати, нижче 100 кг або більше півтонни? Розмір гідроциліндрів зазвичай обмежує це, і стійки також зроблені з запасом міцності, щоб витримувати більшу вагу, ніж може витримати гідравліка.

Висота.

Підйомні столи доступні з одинарними або подвійними ножичними механізмами. Визначте максимальну висоту, на яку необхідно підняти вантаж. Підйомники можна використовувати для підйому вантажу тільки на частину цієї висоти без проблем.

Розмір столу в складеному вигляді може мати значення, якщо на робочому місці мало місця для зберігання або для технічного обслуговування, щоб він міг проходити через дверний проріз. При використанні в якості засобу підйому заготовки на складальній лінії, висота в складеному стані повинна забезпечувати легке завантаження оброблюваних деталей.

Розмір платформи.

Площа вашої майстерні та розмір вантажу можуть допомогти вам вирішити, який розмір платформи підходить для ваших вантажопідйомних робіт.

Визначення якості ножничного підйомника.

При роботі з вантажним ножичним підйомником безпека є основою, вона повинна бути головною турботою при підйомі важких вантажів.

Якість виготовлення визначає його безпеку, вам слід перевірити такі компоненти, як:

 • Підшипники. Кулькові або роликові підшипники краще підшипників ковзання. Вони повинні бути ущільнені або мати точки змащення.
 • Товщина матеріалу. Більш тонкі матеріали знижують довговічність підйомного столу.
 • Ущільнення гідроциліндрів. Витоку масла з ущільнень циліндрів нижчої якості — звичайна справа.
 • Розмір мотора. Більш високий підйом досягається за допомогою гідравлічного силового агрегату з більшою потужністю.

Перш ніж вибирати бур підйомний стіл, визначте його передбачуване використання і мінімальні вимоги, а також рівень якості, який вам знадобиться.

За роки вдосконалення технології ви можете вибрати з цілого ряду універсальних столів з ножичними підйомниками. Вони поширені на багатьох робочих місцях з тієї простої причини, що підвищують продуктивність, роблячи роботу швидше і, що більш важливо, безпечніше. Мобільні підйомники є більш адаптованим діапазоном і можуть справлятися з нерівною поверхнею і часто переміщатися, зберігаючи при цьому свою стійкість.

 • Керівництво по вибору мобільного ножничного підйомного столу