Інформація
Пошук

Поради по ремонту гідравлічного візка (рокли)

Візок гідравлічний для піддонів (рокла), являє собою складське обладнання з ручним приводом, яке призначене для транспортування важких вантажів. Зазвичай використовується повсякденно на знос в складських приміщеннях, де відбувається підйом, переміщення, навантаження та розвантаження різної продукції. Тому, коли він виходить з ладу, це викликає багато затримок в роботі, а діагностувати точну проблему не завжди буває просто, що може погіршити розчарування в техніці.

Щоб допомогти вам дізнатися, як відремонтувати роклу, Компанія Мірмекс підготувала цю статтю, де постаралася описати кілька корисних порад, які допоможуть швидко та самостійно усунути дрібні несправності, не вдаючись до допомоги фахівців.

Рада №1: перевірте та видалить накопичуване повітря в гідравлічному блоці

Одна з найбільш поширених проблем, яка може перешкодити нормальній роботі візка — це потрапляння повітря в гідравлічну систему.

Гідравлічний тиск — це те, що необхідно для його роботи, і, таким чином, будь-яке повітря, що потрапило в гідравлічну систему, може порушити тиск, не даючи вилці піднятися.

Гідравлічна система часто герметично закрита, але повітря може потрапити всередину через пошкоджений, тріснутий або зношений картридж кільця ущільнювача клапана.

Тому, перш ніж розбирати все на частини, подумайте про те, щоб випустити повітря пробою накачування ручки. Розвантажте вила та відкачайте ручку до 20 разів, щоб видалити захоплене повітря з гідравлічної системи, яке в процесі буде замінене рідиною.

Якщо це просте рішення не спрацює, можливо доведеться замінити деякі запчастини.

Рада № 2: замініть ущільнювальне кільце

Якщо ви бачите, як гідравлічна рідина капає поруч з нижньою частиною ручки, більш ймовірно, що кільце ущільнювача пошкоджено, і єдиний спосіб виправилення — це замінити його.

Ви можете отримати заміну кільця ущільнювача у будь-якого постачальника промислового обладнання для чого потрібно знати номер моделі насосного візка, щоб гарантувати, що кільце правильного типу. А також здійснити швидку заміну в сервісному центрі Компанії Мірмекс, або купити нову деталь в нашому інтернет-магазині.

Щоб замінити пошкоджене кільце ущільнювача, виконайте наступні прості кроки:

  1. Підніміть рохлю. Помістіть під віссю предмет або домкрат, щоб відірвати провідні колеса від землі та забезпечити легкий доступ до кільця.
  2. Злийте гідравлічну рідину: Коли у вас буде вільний доступ до ущільнюваючого кільця, знайдіть зливну пробку поруч із заднім колесом. Витягніть гвинт за допомогою шестигранного ключа, і злийте рідину в відро. Прокачайте ручку кілька разів, щоб переконатися, що вся рідина вимита. Встановіть зливний гвинт на місце та затягніть його.
  3. Від'єднайте нижній важіль: праворуч від корпусу насоса є штифт, який щільно утримує нижній важіль на місці. Викруткою зніміть штифт з важеля та витягніть його з корпусу насоса.
  4. Зніміть кільце: Стисніть кінець картриджа клапана плоскогубцями або металевим пінцетом та витягніть пошкоджене кільце ущільнювача. Протріть область для видалення залишків сміття.
  5. Поставте нове кільце ущільнювача, а потім картридж клапана. Прикрутить плоскогубцями.
  6. Встановіть нижній важіль на місце, а потім штифт.
  7. Заповніть гідравлічну систему рідиною, яку ви злили в відро та перевірте чи правильно все знову працює.

Рада № 3: перевірте раму

Пам'ятайте, що вилочні візки часто піддаються грубому поводженню. Вони можуть врізатися в стіни складу або вантажівок, зберігатися в невеликих приміщеннях та застрягати в обмеженому просторі. Це може привести до пошкодження корпусу та рами, через що візок може рухатися убік або не рухатися вгору. Якщо проблема не пов'язана з кільцем ущільнювача або захопленим повітрям, розгляньте можливість огляду рами та подивіться, чи не заважає вм'ятина нормальній роботі гідравлічного візка.

Ось як би і все. Ми дуже сподіваємося, що ви скористаєтеся цією короткою інструкцією і вона допоможе!

  • Поради по ремонту гідравлічного візка (рокли)