Інформація
Пошук
Акційні товари
ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?
Оперативна доставка

Доставка здійснюється від 1 до 3 днів по всій території України. Для жителів м. Харків є самовивіз.

Чесні ціни

Наша компанія є імпортером складської техніки і комплектуючих до неї, які представлені в асортименті магазину, тому наші ціни Вас порадують.

Професіоналізм

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, якщо Ви не впевнені у виборі, зателефонуйте і наші менеджери швидко і дієво Вам допоможуть!

Асортимент

Компанія «Мірмекс» налічує близько 500 найменувань продукції.

Свій сервіс

У разі виходу з ладу продукції, купленої у нас, Ви завжди можете розраховувати на допомогу наших фахівців в ремонті або консультації.

Великий досвід

За 13 років роботи ми зарекомендували себе як надійного продавця і придбали постійних клієнтів.

Cкладское обладнання, складська техніка від компанії «Мірмекс»

У пошуку техніки для свого складу? Хочете спростити та прискорити вантажно-розвантажувальні роботи у виробничій та логістичній сфері, тим самим полегшити працю своїм працівникам? Для цього шукайте все, починаючи від простого вантажного візка до більш серйозного штабелера і всіляких комплектуючих та запасних частин, тоді Ви перебуваєте в правильному місці!

«Компанія Мірмекс» — експерт, який вирішує питання та завдання, пов'язані з переміщенням і підйомом вантажів різної вантажопідйомності на складах та виробничих цехах. Спеціалізуючись в напрямку складського обладнання, ми пропонуємо вигідні, ефективні і бюджетні рішення, що підводять до виконання всіх транспортних та вантажно-розвантажувальних завдань якісно і точно в строк.

Асортимент нашого складського вантажопідйомного обладнання включає багато видів складської техніки, розрахованої на підйом і транспортування вантажу. Всі окремі категорії пристроїв відповідають за конкретні функції.

У нашому каталозі Ви знайдете таку вантажопідйомну техніку для складу як:

  • візки (ручні вантажні, гідравлічні (рокли));
  • штабелери (ручні гідравлічні, акумуляторні);
  • гідравлічний кран;
  • підйомні столи.

Обладнення для складу від наших постійних постачальників характеризується обмеженими габаритами, воно абсолютно просте в управлінні та обслуговуванні, високої якості.

Спеціалізація та напрямки

Компанія Мірмекс — це:

Ми намагаємося враховувати потреби та побажання кожного покупця, тому завжди розвиваємося і намагаємося бути краще. За довгі роки роботи, наша компанія зібрала чималу базу постійних клієнтів, серед яких присутні приватні особи, підприємці та великі організації. Всі вони впевнені, що звернувшись до нас, отримають підтримку, допомогу, розуміння і найвигідніші умови співпраці.

Вся складська техніка інтернет-магазину «Мірмекс» підвищить і забезпечить ефективність вантажно-розвантажувальних робіт підприємств, складів, логістичних центрів і т.д. Буде служити вірно і довго практично не вимагаючи розтрат на технічне обслуговування. Ми беремо на себе гарантійні зобов'язання, надаємо гарантію на всю продукцію з каталогу і на проведені роботи сервісу.

Співпрацюємо безпосередньо з виробником, тому наші ціни здатні порадувати кожного покупця та допомогти в економії фінансів. Кожен житель України, з будь-якого регіону може купити нашу складську техніку та комплектуючі з доставкою в міста Харків, Київ, Одеса, Полтава, Суми, Рівне, Дніпро, Запоріжжя, Кіровоград, Одеса, Житомир, Львів, Черкаси, Чернігів, Вінниця, Хмельницький, Херсон, Миколаїв, Краматорськ, Тернопіль, Волинь, Івано-Франківськ, Чернівці отримає своє замовлення в найкоротший термін, оскільки компанія «Мірмекс»:

  • Має місткий склад, де в наявності завжди є вся техніка і комплектуючі. Тому посилку не доведеться довго чекати, відправляємо замовлення день в день.
  • Співпрацює з багатьма транспортними компаніями філії яких розташовані по всій Україні. Швидко відправимо продукцію саме тієї, з якою Ви звикли працювати. Для жителів Харкова є великий виставковий зал, де можна побачити і помацати всю продукцію. Послуга самовивозу, яка дозволить провести перевірку на місці і відразу забрати товар зі складу.

Величезний досвід роботи, сотні реалізованих замовлень, солідна клієнтська база – всі ці факти говорять про нашу компанію, як про надійного партнера. Переконайтеся в цьому особисто! Ми чекаємо вас!

Хочете дізнатися більше про роботу компанії? Потрібні консультації з підбору складської техніки або ремонту візків? Бажаєте стати дилером і займатися продажем складського обладнання в регіонах? Задавайте питання! Ми любимо на них відповідати.

Відгуки про магазин
4.9
Кілкість відгуків 24

БЛОГ


Що таке візок з вагами для піддонів?

Що таке візок з вагами для піддонів?

Рокла з вагами для піддонів або підйомні ваги — це техніка, призначена для зважування, переміщення піддонів та палетованих вантажів.
Поради по ремонту гідравлічного візка (рокли)

Поради по ремонту гідравлічного візка (рокли)

Щоб допомогти вам дізнатися, як відремонтувати роклу, Компанія Мірмекс підготувала цю статтю
Керівництво по вибору мобільного ножничного підйомного столу

Керівництво по вибору мобільного ножничного підйомного столу

Столи з ножичним підйомником — це неймовірно універсальний вид техніки, який можна використовувати в багатьох
Як правильно вибрати візок для піддонів

Як правильно вибрати візок для піддонів

Візок для піддонів (рокла, рохля) — це важливий інструмент в будь-якому логістичному процесі, який полегшує
Читати далі... БЛОГ